abril 5, 2020

1. sıradaki T20I vurucu, yavaş başlangıçları nedeniyle kendisini eleştirildi – bu web sitesinde de dahil.

1. sıradaki T20I vurucu, yavaş başlangıçları nedeniyle kendisini eleştirildi – bu web sitesinde de dahil.

Şu anda masada beşinci sırada yer alan Pakistan, hala Dünya Kupası’na otomatik ilerleme umudunu koruyor ancak aralarında İngiltere ve Hindistan’a karşı zorlu bir fikstürle karşı karşıya ve ilk dört sırada yer alıyor. açılışlar, Wyatt ve Beaumont arasında durun. Pakistan kaptanı Bismah Maroof nihayet atılım yapmadan önce Amy Jones eldivenleri alıp 5 numaraya geçerek emri geri aldı, Wyatt 86 topluk bir yüz kırarak vuruşları mükemmel bir şekilde gerçekleştirdi. 136 topun rakamları ve Pakistan, Wyatt’ın ayrılmasından sonra skoru kontrol etmede iyi bir iş çıkardı ve İngiltere, son 16 over’den 96’sını ekledi.

Knight 44 toptan 41’i başardı, ancak Nat Sciver, Fran Wilson ve Jones’un hepsi ucuza düştü, çünkü ilk kez sahneye çıkan Rameen Shamim, on over üzerinden 61’e 3 ile bitirdi."Wyatt, yüz tane aldığım için ve bizim kazanmamızdan çok memnunum, dedi Wyatt. "Başlangıçta zor bir meydan okumaydı. Saha yavaş ve kaymalıydı, bu yüzden düz oynamak gerçekten önemliydi."Heather bana oyunumu siparişin en üstünde oynama izni verdi ve ben de öyle yaptım. Belki orada birkaç tur bıraktık ve bir sonraki maç için kesinlikle üzerinde çalışılacak birkaç şey var, ancak Pakistan iyi vuruş yaptı ve yeni döneme iyi bir galibiyetle başlamak güzeldi."Pakistan’ın cevabı kötü bir şekilde başladı, her iki açıcı da üst düzey yeni top çifti Anya Shrubsole ve Katherine Brunt kayışlarına vururken ilk üç aşamanın içine girdi. Kate Cross, 11’inci turda dört kalesinden ilkini aldığında, Pakistan 3’te 39’du ve yüksek bir sorma oranıyla karşı karşıya kaldı. Riaz, Pakistan’ı çekişmede tuttu. Maroof, Cross tarafından 69 sayı ile bowling oynanmadan yarım asır önce 13. ODI’sini kaydetti ve İngiltere’nin ilk bacak döndürücüsü Sarah Glenn, Pakistan’ın son dört kalesini altı turda kaybettiği için iki kez aldı. İngiltere, yardımcısı koç Ali Maiden yönetiminde Lisa Keightley’nin yeni yıla başlaması öncesinde Brunt 150 ODI wicket’e ulaştı ve turlarına sağlam bir başlangıç ​​yaptı.

1 Aralık 2020Matt RollerCloseMatt Roller, ESPNcricinfo’da yardımcı editördür. Twitter’da @ mroller98Follow’de tweet attı Bu, Dawid Malan’ın algılanan hatalarını ortaya çıkarmak için özel olarak yapılmış bir durum gibi görünüyordu. 192’i kovalayan İngiltere, yavaş ve yıpranmış olması gereken bir Newlands sahasında dördüncü sırada 1’e 25’ti. Elbette bu, vuruşlarının başlangıcında yavaş gol atma tutkusunun onu yakalayacağı ve T20 uluslararası formunun ortalamaya dönmeye başlayacağı bir durum olurdu. Bunun yerine, Malan ilk topunu kare bacaktan çekti, parladı. ikinci ila üçüncü adamı ve üçüncü bacağını altı kişi için çekti.

İngiltere’nin kötü şöhretli yavaş başlangıcı 14 sayı 3’teydi. Belki o zaman, Güney Afrika’nın hareketli sol kol bilek döndürücüsü Tabraiz Shamsi ile karşılaştığında gerçek test gelebilirdi. Shamsi, T20 kariyerinde Malan’a 14 top attı, sadece 12 koşuyu kabul etti ve bir kez onu kovdu. Shamsi’nin stok topunun bir solakın sopasından uzaklaşması, onu Quinton de Kock’un kullanması için bariz bir atıcı yaptı ve Güney Afrika’ya uygun olması gereken bir eşleşme yarattı.ALSO READ: Marvelous Malan 99 * İngiltere’yi seri taramaya götürüyor. Aslında, Malan, Shamsi’nin ilk topunu dört için ters süpürdü. Onunla yüzleştiği ikinci seferde dördü daha taradı; üçüncüsünde, onu orta ağızlığın üzerinden zorla süpürmeden önce fazladan bir siper üzerinde içten dışa yükseltti.Shamsi’nin dördüncüsü, Malan için en iyisiydi: dört kişi için başka bir ters süpürme, siper halkasında başka bir patlama hareketi ve bir melon oyuncunun başının üzerinde şiddetli çatlaklar. Malan, onu en çok rahatsız etmesi gereken atıcıdan 14 topla karşılaştı ve 38 tur boyunca ona vurdu. Bir vurucunun zengin bir formda olduğuna dair en verimli şutunun kapak sürücüsünden daha açık bir işaret yok.

Malan’ın 99 turunun 30’unun siper ile ekstra siper arasındaki alana geldiğini tahmin etmenin bir ödülü yok, bunların 20’si görkemli sınırlardan geçiyordu. Bu, yeri hakkında devam eden şüpheleri ortadan kaldırmak için bir vuruş oldu. Malan’ın T20I kariyeri boyunca, tüm başarısına rağmen, yandaki zamanının kısacık olacağı duygusu vardı. İngiltere, T20I kriketinde nadiren tam kuvvetli bir XI oynadığı için, 50’den fazla takıma öncelik verdiğinden, kurulumda tam olarak nerede durduğunu belirlemek zordu. 2019’un başlarında, Karayipler’e uçtu. "bir noktayı kanıtlamak" Batı Hint Adaları’na karşı bir T20I serisinde, bu noktada beş istekada dört elli yapmıştı; oyun oynamadı. O yılın ilerleyen saatlerinde, formatta sadece İngiltere’nin ikinci yüzünü vurduktan sonra, kaptanı tarafından ortalamasını korumak için son topa güle güle göstermediği için üstü kapalı olarak eleştirildi. Bu yılın başlarında, Sky Sports için bir köşe yazısında yazdı: "[Benim] gibi rakamlarla nasıl baskı altında olabileceğinizi bilmiyorum" Güney Afrika’daki üç T20I’den hemen önce; 4 numaradaki konumu dışında kendisine bir oyun verildi.casinoslot 27 Bu yaz ICC’nin No.

1. sıradaki T20I vurucu, yavaş başlangıçları nedeniyle kendisini eleştirildi – bu web sitesinde de dahil. Bu diziden önce pek çok kişi, gelecek yıl Hindistan’da yapılacak T20 Dünya Kupası öncesinde Joe Root’u ağırlamak için kenardan çekilip çekilmeyeceğini merak ediyordu. Ancak Cape Town’daki çabasından sonra, bu konuda çok az şüphe olabilir: Malan, kesin olarak İngiltere’nin en iyi T20I tarafında. Ortalaması 50’nin üzerinde, grev oranı 150’nin altında; 19 vuruşta 50’yi geçmedi.

Başlangıçta dışarıdan biri gibi görünüp takım arkadaşlarından çok az övgü alan kişi, şimdi tam desteklerini aldı. ESPNcricinfo Ltd Tabii ki, hala zorluklar olabilir. Malan’ın bir sonraki IPL müzayedesinde aranma olasılığı yüksek ve spin ve yüksek tempoya karşı oyunu bu turnuvada incelemeye alınacak. T20 Dünya Kupası’na kadar hala bir yılın en iyi kısmı var ve Jason Roy’un bu dizideki mücadelelerinin gösterdiği gibi, formun değişkenleri herkesi yakalayabilir ve yine de formu dramatik bir şekilde düşmüş olsa bile bir his var. T20 pistinde bir İngiltere gömleği ile işleri tersine çevirmeyi başaracaktı.

Malan, İngiltere’deki rekorunun yerel T20 kriketindeki sayılarını geride bırakmasının arkasındaki neden olarak sahaların kalitesini ve uluslararası düzeyde sağlandığını hissettiği ekstra hazırlık miktarını gösterdi ve bu kanıtlara dayanarak kararını sorgulamak zor. Soyunma odasında daha iyi ayakta durduğunun en net kanıtı, kazanan koşuyu dışarıda bırakmamak için off tarafa dürttüğünde hemen geldi. "Bekarımı geri çevirirsem nasıl düşeceğini bilmiyordum, maç sonrası sunumunda Morgan’ın omzunun üzerinde pusuya yatarken gülümsedi. İngiltere oyuncuları, son birkaç aydır profesyonel bir sporcu için beyaz top takımlarına girmeye zorlamaktan daha zor bir görev olmadığını defalarca belirttiler. Malan’ın performanslarının tam da bunu yapmayı başardığının kanıtıdır.

1 Kasım 2019 ESPNcricinfo personeli West Indies kadınları 7’ye 225 (Taylor 94, McLean 51, Nation 43, Pandey 2-38, Sharma 2-41) Hindistanlı kadın 224’ü (Punia 75, Rodrigues 41, Muhammed 5-46, Gajnabi 2) yendi -25, Taylor 2-30) bir koşu ile Hindistanlı kadınların elinde iki kaleyle sonda dokuza ihtiyaç duyması nedeniyle, West Indies’li kadın offspinner Anisa Mohammed, son toptan biri de dahil olmak üzere her iki kaleyi de toplayarak ev sahibi tarafa bir- North Sound’daki seri açılışında kazanın. ODI kriketindeki beşinci beş kalesi çekilişi sırasında, Muhammed ayrıca Batı Hint Adaları kadınlarını dramatik bir şekilde 1-0 öne çıkarmak için 150 kaleyi geçti. 91 topun 94 vuruşunu Jemimah’ın wicketleri ile takip eden Stefan Taylor da zaferin merkezinde yer aldı. Rodrigues ve Shikha Pandey, on overında 30’a 2 rakamla bitirecek. Taylor altıncı ODI tonuna doğru ilerliyordu, ancak Harmanpreet Kaur’un sınırın kenarındaki kör edici tek elle yakalaması onun kilometre taşını reddetti. Taylor ve açıcı Natasha McLean, yarım yüzyıllar yaparak Batı Hint Adaları’nın vuruşları için bir platform sağladı. McLean (82 topun 51’i) daha sakinken, Taylor sekiz dörtlü ve iki altılı vurdu ve 103.29 vuruş oranıyla gol attı. McLean’ın wicket’ı, West Indies’ın yalpalamasının bir parçasıydı – 51’den 3’e 77’ye düştüler – ancak Taylor ve geri dönen Chedean Nation, 200’e yaklaşmak için 78’lik bir stand koydu.

Alt düzen büyük darbeleri tam olarak indiremese de, o işareti yeterince rahat geçtiler. Seamer Pandey ve offspinner Deepti Sharma, Hindistanlı kadınlar için ikişer küçük kapı topladılar ve takiplerinde, Hindistan, Priya Punia ve Rodrigues’in açılış standı için 78’le olumlu bir başlangıç ​​yaptı. 40’ın üzerinde, 2 için 170’e iyi yerleştirilmişlerdi, ancak Puniya’nın 107 topun 75’i için işten çıkarılması bir terminal kaymasını tetikledi.

Hindistan, 54 koşu için son sekiz kalesini kaybetti ve kenara çekildi.Ancak, sadece dördüncü ODI’deki ikinci elli punia, Hindistan kadınları için hoş bir baş ağrısı olabilir çünkü tarafın ilk tercihi olan açıcı ve kaptan yardımcısı Smriti Mandhana 3 Kasım’daki ikinci maç öncesinde Karayipler’de kadroya katılmaya hazırlanıyor. 20 Kasım 2020Andrew MillerUK editörü, ESPNcricinfo KapatAndrew Miller, röportaj yolunda arabası alev aldığında şehirdeki angarya hayatından kurtuldu. Bunu bir işaret olarak aldı ve İngiltere’nin Alacakaranlıkta Karaçi’deki tarihi zaferine tanık olduğu Pakistan’a kaçtı (ya da her halükarda yaptığını düşündü – bunu söylemek çok karanlıktı). Daha sonra 2001 yılında Wisden Online’a katıldı ve kısa bir süre sonra, alt kıtada yorum ve kriket meraklısı olan bir yazara yerleştirilmiş fotokopi makinesinden mezun oldu. Pakistan’a ek olarak, Sri Lanka, Bangladeş, Güney Afrika, Avustralya ve Yeni Zelanda’daki İngiltere turlarının yanı sıra 2007’deki Karayipler’deki Dünya Kupası’nı da kapsadı Twitter’da takip edin Ben Stokes, en son deneyiminden T20 Dünya Kupası, saklanacak yerinizin olmadığı bazı günler ölüm atıcısı olarak var. Chris Jordan, bu yılki IPL’de bunlardan birkaçına sahipti – özellikle de Kings XI Punjab kampanyasının üç açılışında, kalitesiz gitti ve 11 sızıntıdan 135 tur aldı. Ancak turnuvanın sonunda, Ürdün, takımını olası olmayan bir play-off rıhtımına yaklaştırmak için menzilini bulmuştu ve Güney Afrika’da başka bir T20I kampanyası için hazırlanırken – Stuart Broad’un uzun vadeli İngiltere rekorunu elden geçirebileceği bir yolculuk – 63 wickets – O formatta kendisini talepte tutan şeyin kendi yöntemlerine olan inancı olduğuna inanıyor. ALSO READ: Irkçılık karşıtı mesajın anahtarı ‘gerçek konuşmalar’ – Ürdün"Jordan, T20 kriketini ne kadar çok oynarsan, güçlü yönlerine bağlı kalmaya ve onlara mümkün olduğunca güvenmeye o kadar çok inanıyorum, dedi. "Bazı vurucular ve kaliteli vurucular bazen onlardan şüphe duymanıza neden olabilir, ancak T20 kriketinin doğası, bowling oynadığınız sürece bu tür şeylerin olması muhtemeldir."Bazen büyünün üzerinden geri dönebilir ve infazına bakabilirsin ve düşünebilirsin, aslında benim infazım çok uzak değildi, vurucu o gün benden en iyisini aldı.

Bu yüzden, bir süre boyunca, duygularımı olabildiğince düz tutabilmek için, kendimi olabildiğince çok infaz konusunda yargılamaya çalıştım ve sonucu değil."Ürdün’ün IPL’deki performansları, 32 yaşında, Avustralya’nın Big Bash, Karayipler Premier Ligi ve Karayipler Premier Ligi gibi uzun ve çeşitli T20 kariyeri boyunca geliştirdiği zihinsel gücünün bir kanıtıydı. Pakistan Süper Ligi, Sussex in the Blast için yaptığı istismarlara ek olarak ve bu deneyim, bu yılki IPL’de özellikle değerli bir ürün olduğunu kanıtladı, çünkü oyununu hüküm süren tavizsiz, yoğun çiğ koşullarına uyarlamanın bir yolunu buldu. BAE, kendi türündeki diğer hızlı bowling sporcularının, varyasyonlarını terk etmeden – kendi türündeki diğer hızlı bowling oyuncuları, yarış hızının lehine rafa kaldırmayı seçti. İngiltere ısınma maçı Takım Morgan: 1 Jonny Bairstow, 2 Tom Banton, 3 Ben Stokes, 4 Eoin Morgan, 5 Liam Livingstone, 6 Moeen Ali, 7 Chris Woakes, 8 Tom Curran, 9 Mark Wood, 10 Jake Ball, 11 Reece TopleyTeam Buttler: 1 Jason Roy, 2 Dawid Malan, 3 Joe Root, 4 Jos Buttler, 5 Sam Billings, 6 Sam Curran, 7 Lewis Gregory, 8 Chris Jor dan, 9 Adil Rashid, 10 Jofra Archer, 11 Olly Stone, 12 Tom Helm 6 Kasım 2020Firdose Moonda Güney Afrika muhabiri, ESPNcricinfo Kagiso Rabada, kasık gerginliği ile Hindistan’a karşı son ODI görevini kaçırdıktan sonra Güney Afrika’nın beyaz top takımlarına geri döndü . İlk uluslararası çağrısını alan Seamer Glenton Stuurman ve Mart 2019’dan beri Güney Afrika’da forma giymeyen Junior Dala, İngiltere’ye karşı gelecek üç T20I ve üç ODI için 24 kişilik kadroda yer aldı. -match serisi, ev yazının Avustralya’ya karşı beyaz top kriketiyle sona ermesinden bu yana yaklaşık sekiz ay içinde Güney Afrika’da oynanan ilk uluslararası kriket olacak. Evinde Avustralya ile sınırlı sayıda maça katılan tüm oyuncular ve Hindistan’a giden kadroda yer alanlar, büyük bir isim dışında bu kadroda seçildi: Dale Steyn. 37 yaşındaki Steyn, Test’ten emekli oldu. Geçtiğimiz Ağustos ayında kriket ve devam eden IPL’de Royal Challengers Bangalore (RCB) için üç maç oynamasına rağmen, gelecek seriler için seçim yapılamadı. Steyn’in Mart ayında ulusal bir sözleşme almadığı ve bu kadrodan çıkarıldığı göz önüne alındığında, daha önce T20 Dünya Kupası’nda yer almayı umduğunu belirtmesine rağmen uluslararası kariyerinin sona erdiğine dair işaretler var. yaklaşan beyaz top serisi – İngiltere ESPNcricinfo Ltd Bu turnuva bir yıl ertelendi ve Güney Afrika’nın Hindistan’daki 2021 turnuvası planlaması şimdi başlayacak. "Kriket direktörü Graeme Smith, bu sezonun takım için önemli bir sezon olduğunu ve önümüzdeki yıl Hindistan’da ICC T20 Dünya Kupası’nın yaklaştığını söyledi." Eminim özellikle T20 serisi, kriket hayranlarının evde eğlenmesi için bazı patlayıcı performanslar sergileyecektir."Daha yavaş kıta altı yüzeyleri göz önünde bulundurulduğunda, bu kadrodaki bowling oyuncuları, ilk XI’de bir sol kol eğirme dörtlüsü olan Keshav Maharaj, George Linde, Bjorn Fortuin ile ilk XI’de bir yer için yarışacak olan Tabraiz Shamsi liderliğindeki güçlü bir spinner grubunu içeriyordu. ve allrounder Jon-Jon Smuts.ALSO OKUYUN – Covid-19: IPL’de eylemde bulunan Rabada, Lungi Ngidi ve Anrich Nortje açılış turundan çekilen altı Warriors oyuncusu, Dala, Andile Phehlukwayo’nun da dahil olduğu hız saldırısına liderlik edecek. , Lutho Sipamla, Beuran Hendricks ve Stuurman.

Stuurman ve Sipamla dışındaki herkes bu hafta yerli birinci sınıf yarışmada eyleme geri döndü. Stuurman, Sipamla bir sakatlığı tedavi ederken, Covid19 için pozitif çıkan diğer iki oyuncuyla doğrudan temas halinde olan dört oyuncu arasında olduktan sonra Warriors kadrosundan çekilmek zorunda kaldı.